Kontakti

Ljubljana

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON GSM E-NASLOV
Lojze Parkelj Direktor 01 520 50 23 041 634 308 parkelj@parkelj.si
Oliver Lavtižar Pomočnik direktorja 059 23 40 40 041 676 561 oliver.lavtizar@parkelj.si
Brane Avsec Tehnični direktor 059 23 40 42 041 740 857 brane.avsec@parkelj.si
Tatjana Plavc Uvoz - izvoz 01 520 50 27 051 617 382 tatjana.plavc@parkelj.si
Tanja Lah Uvoz - izvoz 01 520 50 25 051 617 382 tanja.lah@parkelj.si
Jernej Parkelj Komercialist
rezervni deli
01 520 50 26 041 929 795 jernej.parkelj@parkelj.si
Miloš Ivanović Komercialist
rezervni deli
01 520 50 24 040 416 096 milos.ivanovic@parkelj.si
Irena Lah Komercialist
prodaja viličarjev
01 520 50 28 051 617 382 info@parkelj.si
Zoran Dežman Komercialist 01 520 50 20 070 860 200 zoran.dezman@parkelj.si
Vili Škerjanec Komercialist
prodaja viličarjev
01 520 50 29 031 783 617 vili.skerjanec@parkelj.si
Vojko Krivc Servisna služba 01 520 50 30 041 761 705 vojko.krivc@parkelj.si
Janko Tomšič Servisna služba 059 23 40 46 041 782 791 janko.tomsic@parkelj.si
Telefaks - pisarne Telefaks - delavnica
01 520 50 22 01 520 50 31

Maribor

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON GSM E-NASLOV
Jure Homar Servisna služba 02 461 17 10 031 295 193 jure.homar@parkelj.si
Aleš Kocbek Uvoz - izvoz 02 461 17 10 051 673 454 servis.mb@parkelj.si
Telefaks
02 461 17 11

BIH

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON GSM E-NASLOV
Mitja Mihelič Prokurist 00387 62 833 488 00386 41 749 628 mitja.mihelic@parkelj-linde.com

Sarajevo

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON/TELEFAKS GSM E-NASLOV
Selma Makas Direktorica 00387 33433 116 selma.makas@parkelj-linde.com
Edin Hidanović Komercialist +387 33 433 116 +387 62 833 680 edin.hidanovic@parkelj-linde.com

Banja Luka

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON/TELEFAKS GSM E-NASLOV
Dragan Kokan Komercialist 00387 51 585 200 00387 65 244 344 dragan.kokan@parkelj-linde.com
Aleksandar Vojvodić Komercialist 00387 51 585 200 00387 61 891 409 aco.vojvodic@parkelj-linde.com

Parkelj d.o.o

Pri Parkelj servisu svoje delo opravljamo hudičevo dobro, kar se opazi že iz imena. Oglejte si kaj vse vam lahko ponudimo.

Prijetno klikanje Vam želimo

Oglejte si našo
trenutno zalogo

Imate
vprašanje?