Kontakti

Ljubljana

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON GSM E-NASLOV
Lojze Parkelj Direktor 01 520 50 23   parkelj@parkelj.si
Mitja Mihelič Prokurist 05923 4044 041 749 628 mitja.mihelic@parkelj.si
Oliver Lavtižar Pomočnik direktorja 059 23 40 40 041 676 561 oliver.lavtizar@parkelj.si
Brane Avsec Tehnični direktor 059 23 40 42 041 740 857 brane.avsec@parkelj.si
Tatjana Plavc Tajništvo 01 520 50 20   tatjana.plavc@parkelj.si
Tanja Lah Uvoz - izvoz 01 520 50 25 051 617 382 tanja.lah@parkelj.si
Tina Setnikar Uvoz - izvoz 01 520 50 27 051 617 382 tina.setnikar@parkelj.si
Jernej Parkelj Poslovodja
Trgovina
Komerciala
01 520 50 26 041 929 795 jernej.parkelj@parkelj.si
Denis Malenšek Komercialist rezervni deli 01 520 50 24 031 705 343 denis.malensek@parkelj.si
Domen Duc Trgovina Komerciala 0592 340 47   domen.duc@parkelj.si
Miloš Ivanović Komercialist
rezervni deli
Vodja skladišča
  040 416 096 milos.ivanovic@parkelj.si
Simona Pungeršek Asistentka servisa
in prodaje Still
01 234 37 80 051 360 495 Simona.pungersek@parkelj.si
Irena Lah Komercialist
prodaja viličarjev
01 520 50 28 051 617 382 info@parkelj.si
Zoran Dežman Komercialist 01 520 50 20 070 860 200 zoran.dezman@parkelj.si
Vili Škerjanec Komercialist
prodaja viličarjev,
Najem viličarjev
01 520 50 29 031 783 617 vili.skerjanec@parkelj.si
Grega Prosen Komercialist
Prodaja viličarjev,
Najem viličarjev,
Bito regali in skladiščna oprema
0592 340 44 031 846 988 grega.prosen@parkelj.si
Vojko Krivc Servisna služba / Servis Still 01 234 37 85 041 761 705
051 693 606
vojko.krivc@parkelj.si
Janko Tomšič Servisna služba 059 23 40 46 041 782 791 janko.tomsic@parkelj.si
Telefaks - pisarne Telefaks - delavnica
01 520 50 22 01 520 50 31

Maribor

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON GSM E-NASLOV
Branko Sel Servisna služba 02 461 17 10 041 759 545 pe.mb@parkelj.si
Simona Bezjak Uvoz - izvoz 02 461 17 10 051 673 454 servis.mb@parkelj.si
Telefaks
02 461 17 11

BIH

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON GSM E-NASLOV
Mitja Mihelič Prokurist 00387 62 833 488 00386 41 749 628 mitja.mihelic@parkelj.si

Sarajevo

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON/TELEFAKS GSM E-NASLOV
Haris Voloder Direktor 00387 33 433 116 haris.voloder@parkelj-still.com

Banja Luka

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON/TELEFAKS GSM E-NASLOV
Aleksandar Vojvodić Komercialist 00387 51 585 200 00387 61 891 409 aco.vojvodic@parkelj-still.com

Parkelj d.o.o

Pri Parkelj servisu svoje delo opravljamo hudičevo dobro, kar se opazi že iz imena. Oglejte si kaj vse vam lahko ponudimo.

Prijetno klikanje Vam želimo

Oglejte si našo
trenutno zalogo

Imate
vprašanje?