i Kontakt

Kontakti

Ljubljana

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON GSM E-NASLOV
Lojze Parkelj Direktor 01 520 50 23   parkelj@parkelj.si
Mitja Mihelič Prokurist 05923 4048 041 749 628 mitja.mihelic@parkelj.si
Oliver Lavtižar Pomočnik direktorja 059 23 40 40 041 676 561 oliver.lavtizar@parkelj.si
Vojko Kadunc Tehnični direktor   051 364 879 vojko.kadunc@parkelj.si
Tanja Lah Uvoz - izvoz 01 520 50 25 051 617 382 tanja.lah@parkelj.si
Tina Setnikar Uvoz - izvoz 01 520 50 27 051 617 382 tina.setnikar@parkelj.si
Jernej Parkelj Vodja nabave,
Komercialist rezervni deli
01 520 50 26 041 929 795 jernej.parkelj@parkelj.si
Denis Malenšek Komercialist
rezervni deli
01 520 50 24 031 705 343 denis.malensek@parkelj.si
Domen Duc Komercialist
Najem viličarjev
Prodaja Konecranes in Still viličarjev
0592 340 47   domen.duc@parkelj.si
Miloš Ivanović Vodja skladišča   040 416 096 milos.ivanovic@parkelj.si
Simona Pungeršek Asistentka prodaje viličarjev Still 01 234 37 80
01 520 50 20
051 360 495 Simona.pungersek@parkelj.si
Irena Lah Asistentka
prodaja viličarjev
01 520 50 28 051 617 382 info@parkelj.si
Tatjana Plavc Asistentka
prodaja viličarjev
01 520 50 29   tatjana.plavc@parkelj.si
Zoran Dežman Komercialist
prodaja viličarjev,
Najem viličarjev
01 520 50 20 070 860 200 zoran.dezman@parkelj.si
Vili Škerjanec Komercialist
prodaja viličarjev,
Najem viličarjev
059 23 40 49 031 783 617 vili.skerjanec@parkelj.si
Vojko Krivc Servisna služba
Servis Still
041 761 705 051 693 606 vojko.krivc@parkelj.si
Janko Tomšič Skrbnik ključnih strank 059 23 40 46 041 782 791 janko.tomsic@parkelj.si
Blaž Resnik Naročilo na servis   031 696 451 servis@parkelj.si
Telefaks - pisarne Telefaks - delavnica
01 520 50 22 01 520 50 31

Maribor

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON GSM E-NASLOV
Branko Sel Servisna služba 02 461 17 10 041 759 545 pe.mb@parkelj.si
Simona Bezjak Uvoz - izvoz 02 461 17 10 051 673 454 servis.mb@parkelj.si
Telefaks
02 461 17 11

BIH

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON GSM E-NASLOV
Mitja Mihelič Prokurist 00387 62 833 488 00386 41 749 628 mitja.mihelic@parkelj.si

Sarajevo

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON/TELEFAKS GSM E-NASLOV
Haris Voloder Direktor 00387 33 433 116 haris.voloder@parkelj-still.com

Banja Luka

KONTAKTNA OSEBA FUNKCIJA TELEFON/TELEFAKS GSM E-NASLOV
Dajana Piljagić Servisna podpora 00387 51 585 200 00387 61 833 909 dajana.piljagic@parkelj-still.com

Parkelj d.o.o

Pri Parkelj servisu svoje delo opravljamo hudičevo dobro, kar se opazi že iz imena. Oglejte si kaj vse vam lahko ponudimo.

Prijetno klikanje Vam želimo

Oglejte si našo
trenutno zalogo

Imate
vprašanje?

Pokličite
za servis